נמצאו 20 תוצאות עבור חיפוש התג : מורשה נגישות

נגיש המרכז הארצי להתאמת נגישות

נגיש - מיטב המומחים והמוצרים תחת קורת גג אחת תהליך התאמת דיור לנכים ולאנשים עם צרכים מיוחדים חייב להיות מלווה באנשי מקצוע שיודעים לזהות ולהתאים את הפתרון המתאים והטוב ביותר שיבטיח עצמאות, נוחות וביטחון מכסימאליים, תוך... (קרא עוד...)

שירות לאדריכלים

תכנון בית נגיש הינו תהליך מורכב בעל השקעה כספית גבוהה. לפיכך חשוב להתייעץ כראוי ולטווח ארוך, טרם תחילת העבודה ובכך למנוע טעויות וקשיי תפקוד ועצמאות בעתיד...בעלי מקצוע רבים נצמדים לתקנות ולחוקי הנגישות ובהתאם להם... (קרא עוד...)

תכנון אדריכלי לצרכים מיוחדים

תכנון אדירכלי לנכים של בית, דירה או מבנה נגיש שונה בתכלית מתכנון רגיל וזאת בשל מספר עובדות, על אנשי התכנון לקחת בחשבון את יכולתיו המטוריות וקוגנטיביות של מבקש השירות וזאת מבלי לשכוח שבדרך כלל הנכה חולק את בית מגוריו עם... (קרא עוד...)

שירות לעורכי דין

הכנה תביעה וייצוג לקוח בתחום הנזיקין, רשלנות רפואית, תאונת דרכים, תאונת עבודה או מחלה הינה עבודה מורכבת אשר מצריכה משאבים, ידע וזמן רבחברת נגיש מציעה לך כעורך דין, ללוות אותך ואת משרדך בכל תביעה, לרכז עבורך את כל חוות... (קרא עוד...)

הנגשת מבנים

  בישראל חיים מאות אלפי נכים עם צרכים מיוחדים, נכים מלידה, נכים בעקבות תאונה או מחלה או נכות מזקנה. רוב העסקים בארץ אינם נגישים לאוכלוסיה זו, כיום הרשויות אוכפות יותר ויותר את הדרישה להנגשת מבני מסחר ועסקים. תקן... (קרא עוד...)

בית נגיש

חברת נגיש הינה החברה הראשונה מסוגה בארץ, המשלבת תחת קורת גג אחת אנשי מקצוע מהשורה הראשונה המספקים ייעוץ, תכנון, מתן חוות דעת מקצועיות, ליווי וביצוע של כל העבודות הנחוצות לשיפוץ והתאמת לבית או דירה נגישה, אביזרים וציוד... (קרא עוד...)

התאמת נגישות ללקוחות פרטיים

איכות החיים שלך מתחילה בבית נגיש. יצירת סביבת מחיה המותאמת לצרכיך, היא המפתח לניהול אורח חיים עצמאי ובטוח. אבל איך עושים את זה? ואיפה מתחילים? נגיש, המרכז הארצי להתאמת נגישות, מרכז את כל הפתרונות במקום אחד. המרכז,... (קרא עוד...)

כניסה נגישה

20,000-40,000 לקוחות פוטנציאלים מחכים לך מעבר למדרגה - פתרונות נגישות מבית נגיש בישראל חיים, כיום, בין 20,000-40,000 אנשים עם צרכים מיוחדים, הנעזרים בכיסאות גלגלים.במקרים רבים, הדבר היחיד שמונע מהם להפוך ללקוחות של בתי עסק מסוימים,... (קרא עוד...)

כתבו לנו

  בקרו אותנו ב"בית נגיש"  בקניון אילון קומה ב רחוב דרך אבא הלל 301 ר"גמתחם ראשון מסוגו בארץ מאות מטרים של תצוגהפתוח כל יום בין 10.00 עד 19.00 בימי ו' וחג בין השעה 10.00 עד 14:00 כניסת שער אילון הינה הקרובה ביותר... (קרא עוד...)

שיפוץ והתאמת דירות ובתים לצרכים מיוחדים

תכנון התאמת בית לנכים ואנשים עם צרכים מיוחדים הינו תהליך מורכב המצריך ידע ניסיון והשקעה כספית לא מבוטלת. לתהליך התאמת בית לנכה השפעה מידית ולטווח הארוך על עצמאות, נוחות, ביטחון ואיכות חיי האדם הנכה. לפיכך חשוב להתייעץ... (קרא עוד...)

רולטורים של מיטב היבואנים וחברות, לניידות בטוחה ומניעת נפילות

מבצע חד פעמי ל-6 יחידות בלבד, רולטור 4 גלגלים עם גלגלי בלון רק ב-450 ש"ח !!! רולטור 3 גלגלי בלון 290 ש"ח !!! איסוף מקניון אילון [catalogImages:רולטורים]   רולטור הינו הליכון עם גלגלים וברקסים, רולטור... (קרא עוד...)

סנוזלן

  שיטת סנוזלן הומצאה בהולנד בשנות ה-70 ופותחה בעבור אנשים עם לקויות שונות במערכת העצבים המרכזית, כגון: מחלות נפש שונות, דמנציה, לקות אינטלקטואלית ותופעות הקשת האוטיסטית. חדר סנוזלן הינו מרחב טיפולי... (קרא עוד...)

לקוחות ממליצים

"אני חייב להגיד למנהלים שלכם שהצוות מדהים, הינו בעוד 3 מקומות לבחירת כסא גלגלים לאבי וכאן מצאנו את המתאים ביותר ומעל הכל יש אנשי מקצוע שמבינים את הצרכים ומה זה לתת שירות" ישי. ר נתניה רכישת כסא גלגלים וכרית לכסא... (קרא עוד...)

נגיש למען הקהילה

חברת נגיש, אמנה חברתית-קהילתית חברת נגיש שמה לה למטרה לשלב בין הפעילות העסקית בהנגשת דירות ובתי עסק ואספקת אביזרים וציוד עזר לאנשים עם צרכים מיוחדים, לפעילות ומעורבות חברתית-קהילתית למען ציבור הנכים, קשישים, אנשים עם... (קרא עוד...)

מגוון רחב של מקלות הליכה להליכה יציבה ובטוחה

[catalogImages:מקלות_הליכה]   מקל הליכה משמש ליציבות, התאמה מדוייקת של מידת הגובה היא הכרחית, שימוש בעזרים כמו מקלות הליכה ללא התאמה אישית יכול לגרום לכאבי גב, חוסר יציבות ונפילות. קיימים בשוק סוגים רבים של... (קרא עוד...)

מעלון כסא היפה ובטיחותי ביותר בארץ

  פשר לבחור את סוג ועיצוב המעלון, צבע ריפוד המעלון, מעלון כסא קו ישר או מעלון כסא עם מסילה מסתובבת מעלון תוצרת אנגליה ותוצרת הולנד   זו לא טעות, מעכשיו אפשר גם ב-18 תשלומי קרדיט באמצעות כרטיס אשראי חייג עכשיו 5688* או... (קרא עוד...)

מגוון רחב של ידיות אחיזה, נירוסטה, אלומינים, פלסטיק לאחיזה בטוחה ונוחה

[catalogImages:ידיות_אחיזה]   ידיות אחיזה או מאחזי אחיזה הם מוצרי חובה בכל בית וחדר אצל קשישים, גיל הזהב, אנשים עם צרכים מיוחדים וכל מי יציבותו נפגעה בכל סיבה שהיא. ידית אחיזה במקלחת, ידיות אחיזה באמבטיה... (קרא עוד...)

זכוכיות מגדלת אופטיות ללא סיכון ופגיעה בראיה

[catalogImages:זכוכיות_מגדלת]     זכוכויות מגדלת, עזרי ראיה, טמ"ס (טלויזיות במעגל סגור) הינם פתרונות לאנשים כבדי ראיה, אחוז גדול מאוכלוסית הקשישים בארץ ובעולם סובלים מראיה ירודה. לא תמיד משקפיים הם... (קרא עוד...)

מגוון רחב של הליכונים לניידות בטוחה ונוחה

[catalogImages:הליכונים]   הליכון לקשישים או כלל הליכונים הם מוצר המסיע ביציבות בזמן עמידה והליכה. הליכון לנכים טוב לשימוש בתוך הבית ומחוצה לו. צריך לזכור במדרכות מאוד קשה להחליק את ההליכון דבר המקשה את... (קרא עוד...)

אבחון צרכים והערכת תפקוד

אבחון והערכת תפקוד של נכים ואנשים עם מגבלות וסביבת מגוריהם הינו תהליך בלתי נפרד והכרחי לפני שניגשים לביצוע התאמת דיור הכוללת שיפוץ מבנה ורכישת אביזרים וציוד.  מטרת האבחון לאפשר לאדם לנהל אורח חיים עצמאי ובטוח ו/או... (קרא עוד...)


קידום_אתרים_באינטרנט