נמצאו 20 תוצאות עבור חיפוש התג : אביזרים לנכים

כורסה קימה פרומושיין

כורסת קימה חשמליח המסייעת במיוחד למתקשים בקימה והתיישבות.כורסה יעודית לתמיכה בקימה ובישיבה, הכוללת 2 מנועי הפעלה נפרדים להטיית הגב ופתיחת ההדום (אופציה למנוע אחד - פתיחתהדום רגליים והטיית גב חשמלית, הדום נשלף) הטיית גב... (קרא עוד...)

כורסת קימה גט אפ

כורסה המסייעת במיוחד למתקשים בקימה והתיישבות.מתאימה לדיור מוגן וחללים קטנים.כורסא יעודית חשמלית הנותנת פתרון קימה וישיבה.אורטופדית ונוחה במיוחד.מיועדת לאנשים נמוכי קומה (1.40-1.65 מ')מימדי הכורסא הקטנים מאפשרים הכנסתה... (קרא עוד...)

5

... (קרא עוד...)

זחל דגם 902

מטפס מדרגות עם סרט נע לכסא גלגלים דגם 902. תוצרת חברת KSP, איטליה. בעל מנגנון בטיחות ובלימה מובנה, נסיעה שקטה ונוחה במיוחד.   מעמס מירבי כולל כסא ואביזרים נלווים: עד 130 ק"ג משקל: 48 ק"ג מהירות מקסימלית: עד 5.5 קמ"ש מקסימום... (קרא עוד...)

זחל דגם 907

מטפס מדרגות עם סרט נע לכסא גלגלים דגם 907. תוצרת חברת KSP, איטליה. בעל מנגנון בטיחות ובלימה מובנה, נסיעה שקטה ונוחה במיוחד.   מעמס מירבי כולל כסא ואביזרים נלווים: עד 130 ק"ג משקל: 53 ק"ג מהירות מקסימלית: עד 5.5 קמ"ש מקסימום... (קרא עוד...)

נגיש המרכז הארצי להתאמת נגישות

נגיש - מיטב המומחים והמוצרים תחת קורת גג אחת תהליך התאמת דיור לנכים ולאנשים עם צרכים מיוחדים חייב להיות מלווה באנשי מקצוע שיודעים לזהות ולהתאים את הפתרון המתאים והטוב ביותר שיבטיח עצמאות, נוחות וביטחון מכסימאליים, תוך... (קרא עוד...)

לקוחות ממליצים

"אני חייב להגיד למנהלים שלכם שהצוות מדהים, הינו בעוד 3 מקומות לבחירת כסא גלגלים לאבי וכאן מצאנו את המתאים ביותר ומעל הכל יש אנשי מקצוע שמבינים את הצרכים ומה זה לתת שירות" ישי. ר נתניה רכישת כסא גלגלים וכרית לכסא... (קרא עוד...)

התאמת נגישות ללקוחות פרטיים

איכות החיים שלך מתחילה בבית נגיש. יצירת סביבת מחיה המותאמת לצרכיך, היא המפתח לניהול אורח חיים עצמאי ובטוח. אבל איך עושים את זה? ואיפה מתחילים? נגיש, המרכז הארצי להתאמת נגישות, מרכז את כל הפתרונות במקום אחד. המרכז,... (קרא עוד...)

בית נגיש

חברת נגיש הינה החברה הראשונה מסוגה בארץ, המשלבת תחת קורת גג אחת אנשי מקצוע מהשורה הראשונה המספקים ייעוץ, תכנון, מתן חוות דעת מקצועיות, ליווי וביצוע של כל העבודות הנחוצות לשיפוץ והתאמת לבית או דירה נגישה, אביזרים וציוד... (קרא עוד...)

עמידון לנכים

[catalogImages:amidon] עמידון הינו אביזר המאפשר לאדם הנעזר בכסא גלגלים להגיע למצב עמידה, מצב עמידה הוא מומלץ להזרמת הדם, מניעת דלקות וכפעילות פזיאותרפיה. בשוק קיימים עמידונים ידנים, הידראולים ועמידונים... (קרא עוד...)

שירות לאדריכלים

תכנון בית נגיש הינו תהליך מורכב בעל השקעה כספית גבוהה. לפיכך חשוב להתייעץ כראוי ולטווח ארוך, טרם תחילת העבודה ובכך למנוע טעויות וקשיי תפקוד ועצמאות בעתיד...בעלי מקצוע רבים נצמדים לתקנות ולחוקי הנגישות ובהתאם להם... (קרא עוד...)

הגבהה לאסלה לישיבה וקימה קלה ובטוחה

[catalogImages:הגבהה_לאסלה]   הגבהה לאסלה היא מוצר המקל מאוד על עשיית הצרכים בגיל מבוגר או אדם עם צרכים מיוחדים. הגבהה לשרותים והגבהה לאסלה עוזרים בכך שתהליך הישיבה על אסלה וקימה ממנה נוח יותר, ניתן... (קרא עוד...)

אבחון צרכים והערכת תפקוד

אבחון והערכת תפקוד של נכים ואנשים עם מגבלות וסביבת מגוריהם הינו תהליך בלתי נפרד והכרחי לפני שניגשים לביצוע התאמת דיור הכוללת שיפוץ מבנה ורכישת אביזרים וציוד.  מטרת האבחון לאפשר לאדם לנהל אורח חיים עצמאי ובטוח ו/או... (קרא עוד...)

כתבו לנו

  בקרו אותנו ב"בית נגיש"  בקניון אילון קומה ב רחוב דרך אבא הלל 301 ר"גמתחם ראשון מסוגו בארץ מאות מטרים של תצוגהפתוח כל יום בין 10.00 עד 19.00 בימי ו' וחג בין השעה 10.00 עד 14:00 כניסת שער אילון הינה הקרובה ביותר... (קרא עוד...)

תכנון אדריכלי לצרכים מיוחדים

תכנון אדירכלי לנכים של בית, דירה או מבנה נגיש שונה בתכלית מתכנון רגיל וזאת בשל מספר עובדות, על אנשי התכנון לקחת בחשבון את יכולתיו המטוריות וקוגנטיביות של מבקש השירות וזאת מבלי לשכוח שבדרך כלל הנכה חולק את בית מגוריו עם... (קרא עוד...)

שיפוץ והתאמת דירות ובתים לצרכים מיוחדים

תכנון התאמת בית לנכים ואנשים עם צרכים מיוחדים הינו תהליך מורכב המצריך ידע ניסיון והשקעה כספית לא מבוטלת. לתהליך התאמת בית לנכה השפעה מידית ולטווח הארוך על עצמאות, נוחות, ביטחון ואיכות חיי האדם הנכה. לפיכך חשוב להתייעץ... (קרא עוד...)

שולחן אחות אילמת

[catalogImages:ahot_eilmt]     אחות אלימת הוא שולחן הנצמד למיטה סיעודית, כורסה או ספה ומאפשר לכוון את גובהו ואת הזווית. דבר המאפשר לאדם המשתמש נוחות וביטחון בעת השימוש. את שולחן אחות אלימת או שולחן למיטה... (קרא עוד...)

מגוון הרמפות לכסא גלגלים הגדול בישראל

[catalogImages:רמפות_לכסא_גלגלים]   רמפה לכסא גלגלים הינו מוצר הבא להתגבר על גובה במטרת להקנות יכולת מעבר לכסא גלגלים, קלנועית,כסא גלגלים ממונע, עגלת תינוקות,משאות ועוד. רמפות לכסאות גלגלים נבחרות בהתאם... (קרא עוד...)

קביים

[catalogImages:קביים]   קביים הם אביזר הליכה לשימוש קבוע או לשימוש זמני. קביים בוחרים בהתאם לשימוש, משקל ויציבות אדם המשתמש. קיימים קביים שניתן להשען אליהם קיימים קביים לזרועה. במתחם בית נגיש ניתן לנסות את... (קרא עוד...)

כניסה נגישה

20,000-40,000 לקוחות פוטנציאלים מחכים לך מעבר למדרגה - פתרונות נגישות מבית נגיש בישראל חיים, כיום, בין 20,000-40,000 אנשים עם צרכים מיוחדים, הנעזרים בכיסאות גלגלים.במקרים רבים, הדבר היחיד שמונע מהם להפוך ללקוחות של בתי עסק מסוימים,... (קרא עוד...)


קידום_אתרים_באינטרנט